Konkurs „Zielony Poznań”

Zamiłowanie do roślin, praca z nimi związana to dla Umberciaka współpraca z rytmem natury, urokiem kaprysów przyrody i z pewnością przynosi autentyczne poczucie spełnienia i samorealizacji. Jak pisze Antoine de Saint-Saint-Exupéry „bo jeśli oswoiłeś różę” stałeś się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś”
Wszystko jednak w dziedzinie zieleni ma swój początek w głowie właściciela restauracji, Grzegorza. To on od samego początku jest motorem wszelkich działań w obrębie roślinności, którą możecie podziwiać zarówno w restauracji jak i w bezpośrednim jej otoczeniu. Jego zaangażowanie i praca od ponad 10 lat zostaje doceniana przez komisję konkursową „Zielonego Poznania”. Miło, gdy trud zostaje zauważony. W listopadzie 2019 roku w 26 edycji konkursu „Zielony Poznań” na uroczystej gali odbywającej się na terenie MTP Poznań, restauracja Umberto otrzymała już po raz szósty tytuł laureata w kategorii zieleńce.
Za to wyróżnienie serdecznie dziękujemy i uroczyście obiecujemy dokładać wszelkich starań, by w kolejnym roku zaskoczyć komisję kolejnymi działaniami w obszarze budowania Zielonego Poznania. https://gloswielkopolski.pl/zielony-poznan-znamy-zwyciezcow-konkursu-kto-ma-najpiekniejszy-ogrod-dzialke-taras-czy-najbardziej-ukwiecony-balkon/ar/c1-14563829
https://www.poznan.pl/mim/info/news/zielony-poznan-znamy-laureatow-konkursu,139603.html

Konkurs „Zielony Poznań”
Przewiń na górę